Frankrike/Ryssland 1800-tal, mahogny samt rosenträ med mässingsinläggningar, lister samt doppskor i mässing, smärre bruksslitage, mindre fanerskada baktill (se bild). 60 x 44 cm, höjd 94 cm.
3 800 SEK | 2020-08-03 17:04 |
3 700 SEK | 2020-08-03 16:55 |
700 SEK | 2020-07-29 18:14 |
250 SEK | 2020-07-22 21:51 |
175 SEK | 2020-07-16 07:43 |
100 SEK | Startpris |