1800-tal, mindre skador, saknar del till bakstycke, 72 x 27 cm, höjd 102 cm
750 SEK | 2020-08-03 19:15 |
700 SEK | 2020-08-03 16:54 |
550 SEK | 2020-08-03 19:15 |
450 SEK | 2020-07-28 10:13 |
400 SEK | 2020-07-07 22:34 |
350 SEK | 2020-07-07 20:25 |
250 SEK | 2020-06-23 04:24 |
100 SEK | Startpris |