1800-talets slut, höj samt sänkbar, smärre bruksslitage. Lägsta höjd 50 cm.
700 SEK | 2020-08-03 19:13 |
650 SEK | 2020-08-03 19:13 |
400 SEK | 2020-07-22 23:46 |
300 SEK | 2020-07-07 22:32 |
100 SEK | Startpris |