Rotting samt glas. 1900-talets mitt. Smärre bruksslitage. 58 x 30 cm, höjd 57 cm.
600 SEK | 2020-08-03 19:48 |
550 SEK | 2020-08-03 19:48 |
350 SEK | 2020-08-03 12:39 |
300 SEK | 2020-08-03 09:50 |
100 SEK | 2020-07-07 20:31 |
100 SEK | Startpris |