Ek, omkring 1900-talets mitt, 4 st dörrar med glas, bruksslitage, 95 x 44 cm, höjd 200 cm
2 200 SEK | 2020-08-03 19:43 |
2 100 SEK | 2020-08-03 19:43 |
1 700 SEK | 2020-08-03 18:15 |
1 500 SEK | 2020-07-31 20:56 |
1 200 SEK | 2020-07-28 10:11 |
800 SEK | 2020-07-07 20:30 |
600 SEK | 2020-07-13 10:00 |
500 SEK | 2020-06-22 16:21 |
125 SEK | 2020-06-27 12:21 |
100 SEK | Startpris |