4 st gavlar, höjd 102, djup 28 cm, 8 st hyllplan i ekfaner 58 x 30, 8 st 39 x 30 cm, smärre bruksslitage
1 200 SEK | 2020-07-30 14:04 |
1 100 SEK | 2020-08-03 19:41 |
750 SEK | 2020-08-03 07:56 |
550 SEK | 2020-07-07 16:40 |
100 SEK | 2020-07-04 10:45 |
100 SEK | Startpris |