1800-tal, mahogny, bruksslitage, bredd 92 cm, djup 60 cm, höjd 116 cm.
650 SEK | 2020-08-03 19:38 |
600 SEK | 2020-08-03 19:38 |
300 SEK | 2020-08-02 21:39 |
250 SEK | 2020-08-01 19:23 |
100 SEK | 2020-07-02 22:38 |
100 SEK | Startpris |