Handknuten. Ull på bomullsvarp. Persien, 1950-tal, semiantik. 441x327 cm. Äldre malskador, naturligt slitage, kortsidor i behov av översyn.
3 400 SEK | 2020-05-12 20:31 |
3 200 SEK | 2020-05-12 20:30 |
1 200 SEK | 2020-05-12 17:41 |
1 000 SEK | 2020-05-11 17:30 |
900 SEK | 2020-05-11 12:55 |
400 SEK | 2020-05-07 22:41 |
350 SEK | 2020-05-07 22:24 |
300 SEK | 2020-05-06 17:12 |
300 SEK | Startpris |