171. EKEBY, FRUKTSERVIS, SJU DELAR

Glaserat lergods. Diameter 19-35 cm. Nagg, krackelering.

Varunr 203433

Onlineauktion 12 Maj 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!