Metall. Emaljskador, rost, slitage. (63x43)
2 700 SEK | 2020-05-16 23:11 |
2 600 SEK | 2020-05-17 10:52 |
2 000 SEK | 2020-05-15 22:57 |
1 900 SEK | 2020-05-15 20:51 |
1 300 SEK | 2020-05-15 15:15 |
750 SEK | 2020-05-14 20:18 |
700 SEK | 2020-05-14 21:53 |
600 SEK | 2020-05-14 20:54 |
200 SEK | 2020-05-14 19:05 |
100 SEK | Startpris |