Konstglas. I form av fågel. Etikettmärkt. Signerad och numrerad E1154/3000. (Längd 31)
2 700 SEK | 2020-05-17 11:39 |
2 600 SEK | 2020-05-16 22:49 |
2 400 SEK | 2020-05-16 19:20 |
1 900 SEK | 2020-05-15 19:28 |
1 500 SEK | 2020-05-15 12:53 |
650 SEK | 2020-05-15 12:29 |
550 SEK | 2020-05-14 23:29 |
350 SEK | 2020-05-14 21:48 |
150 SEK | 2020-05-14 22:26 |
100 SEK | Startpris |