Ett i silver samt ett med förnicklad boett. Ett med dekor av lok. Emaljerade urtavlor. Bruksslitage, emaljskador, boetter med mindre bulor. (Diameter 50mm)
1 200 SEK | 2020-05-14 19:55 |
1 100 SEK | 2020-05-17 11:24 |
850 SEK | 2020-05-17 05:39 |
450 SEK | 2020-05-16 11:09 |
250 SEK | 2020-05-15 19:21 |
150 SEK | 2020-05-15 18:27 |
100 SEK | Startpris |