Olja på träskiva, festscen. Osignerad. Fläckar, färgslitage. Skivan med torrspricka. (19,5x19)
1 300 SEK | 2020-05-17 11:39 |
1 200 SEK | 2020-05-17 08:37 |
850 SEK | 2020-05-17 09:37 |
650 SEK | 2020-05-16 15:26 |
450 SEK | 2020-05-15 20:52 |
400 SEK | 2020-05-15 09:51 |
350 SEK | 2020-05-15 11:02 |
150 SEK | 2020-05-15 07:57 |
100 SEK | 2020-05-14 22:09 |
100 SEK | Startpris |