Emaljerad urtavla. Förgyllt verk, signerat och numrerad. Urtavla med emaljskador och retuscher. Boett med bulor. Glaset löst. (Diameter 65mm)
300 SEK | 2020-05-17 11:41 |
250 SEK | 2020-05-15 18:27 |
250 SEK | 2020-05-17 11:23 |
100 SEK | Startpris |