Med datumangivelse. Armband i läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, glas med repor. (Diameter 35mm)
3 200 SEK | 2020-05-14 19:29 |
3 000 SEK | 2020-05-16 12:49 |
2 400 SEK | 2020-05-15 07:17 |
1 200 SEK | 2020-05-15 03:31 |
1 000 SEK | 2020-05-14 21:24 |
100 SEK | Startpris |