Olja på duk, figurer vid lusthus. Signerad. Uppklistrad på pannå. (20x17)
1 800 SEK | 2020-05-15 20:41 |
1 800 SEK | 2020-05-16 18:18 |
1 600 SEK | 2020-05-15 16:35 |
400 SEK | 2020-05-14 20:29 |
100 SEK | Startpris |