Konstglas. I form av fågel. Med förgylld dekor. Signerad. Undertill med gåvogravyr. (Höjd 31)
4 200 SEK | 2020-05-17 12:02 |
4 000 SEK | 2020-05-17 10:50 |
700 SEK | 2020-05-15 21:38 |
200 SEK | 2020-05-15 02:18 |
100 SEK | 2020-05-14 20:53 |
100 SEK | Startpris |