Förgylld keramik. En etikettmärkt. Krackelering, mindre fläckar. (Höjd exklusive fäste 35)
350 SEK | 2020-05-17 10:49 |
300 SEK | 2020-05-17 08:40 |
300 SEK | 2020-05-17 10:18 |
200 SEK | 2020-05-16 18:24 |
100 SEK | Startpris |