Med slipad dekor av kvinnofigur. Signerad. Beläggningar, mindre ytnaggar, undertill med repor. (Höjd 25)
600 SEK | 2020-05-16 22:38 |
600 SEK | 2020-05-17 12:09 |
400 SEK | 2020-05-17 10:41 |
150 SEK | 2020-05-15 01:52 |
100 SEK | Startpris |