Blandteknik. Kvinna med barn. I samtida ram. Krackelering, fläckar, kantreva. Ram med dekorskador. (18,5x14,5)
1 400 SEK | 2020-05-17 12:00 |
1 300 SEK | 2020-05-17 11:23 |
1 200 SEK | 2020-05-17 10:41 |
600 SEK | 2020-05-16 19:23 |
550 SEK | 2020-05-16 08:15 |
450 SEK | 2020-05-16 17:51 |
200 SEK | 2020-05-15 20:45 |
100 SEK | Startpris |