Klotformade tumgrepp och fötter. Delvis förgylld. Smärre repor. (Höjd 13,5, vikt 342g.)
1 700 SEK | 2020-05-17 11:53 |
1 600 SEK | 2020-05-17 11:32 |
1 200 SEK | 2020-05-16 15:28 |
1 100 SEK | 2020-05-14 19:54 |
1 000 SEK | 2020-05-16 11:29 |
900 SEK | 2020-05-14 19:45 |
100 SEK | Startpris |