Olja på duk, Stockholmsmotiv. Signerad. (59x120)
450 SEK | 2020-05-15 13:11 |
400 SEK | 2020-05-17 09:35 |
300 SEK | 2020-05-16 23:10 |
100 SEK | Startpris |