Färglitografi, "Angel of Port Lligat". Signerad och numrerad. Inramad. (44x61)
4 000 SEK | 2020-05-17 11:59 |
3 800 SEK | 2020-05-16 21:25 |
3 000 SEK | 2020-05-16 22:16 |
2 600 SEK | 2020-05-16 16:46 |
2 500 SEK | 2020-05-16 10:29 |
1 100 SEK | 2020-05-14 23:50 |
1 000 SEK | 2020-05-14 22:08 |
450 SEK | 2020-05-14 20:49 |
350 SEK | 2020-05-14 21:31 |
250 SEK | 2020-05-14 20:01 |
100 SEK | Startpris |