Matgafflar 6st, matknivar 6st, matskedar 5st, dessertskedar 6st, kaffeskedar 12st, serveringsbestick 8st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 22, vikt exklusive knivar 1100g., knivarnas vikt 485g.)
4 000 SEK | 2020-05-14 19:53 |
3 800 SEK | 2020-05-16 18:42 |
3 200 SEK | 2020-05-14 19:45 |
100 SEK | Startpris |