Blåtonat glas. Signerad och daterad. Beläggningar, mindre kantnagg. (Höjd 26)
200 SEK | 2020-05-17 10:40 |
150 SEK | 2020-05-15 22:27 |
150 SEK | 2020-05-16 23:20 |
100 SEK | Startpris |