Rostfritt stål. Bordsskedar 10st, bordsgafflar 11st samt bordsknivar 12st. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 21)
1 100 SEK | 2020-05-17 10:29 |
1 000 SEK | 2020-05-17 10:47 |
800 SEK | 2020-05-17 09:39 |
700 SEK | 2020-05-16 22:55 |
550 SEK | 2020-05-16 19:52 |
500 SEK | 2020-05-15 00:02 |
300 SEK | 2020-05-15 14:17 |
100 SEK | Startpris |