Färglitografi med text, "Fredmans Epistel". Signerad. Inramad. (Rammått 56x75)
1 500 SEK | 2020-05-17 11:46 |
1 400 SEK | 2020-05-17 11:46 |
300 SEK | 2020-05-16 09:19 |
150 SEK | 2020-05-16 07:58 |
100 SEK | 2020-05-15 00:15 |
100 SEK | Startpris |