Färglitografi med text, "Fredmans epistel". Signerad och numrerad. Inramad. (Rammått 56x75)
350 SEK | 2020-05-17 11:35 |
300 SEK | 2020-05-16 09:18 |
150 SEK | 2020-05-16 07:59 |
100 SEK | 2020-05-15 00:14 |
100 SEK | Startpris |