Förgyllt boett. Med rik reliefdekor. Går ej. Boettlocket löst, mindre bulor, bruksslitage. (Diameter 43mm)
300 SEK | 2020-05-17 12:23 |
250 SEK | 2020-05-17 10:06 |
250 SEK | 2020-05-17 20:48 |
150 SEK | 2020-05-16 00:14 |
100 SEK | 2020-05-14 20:40 |
100 SEK | Startpris |