Bemålad trä. Med genombruten dekor. Enstaka småskador. Färgslitage. (Höjd 37, längd 81, bredd 43)
450 SEK | 2020-05-17 11:00 |
400 SEK | 2020-05-15 16:12 |
250 SEK | 2020-05-16 15:09 |
150 SEK | 2020-05-14 23:20 |
100 SEK | Startpris |