Originalmålade. En med bemålad text och daterad "AM Sanström 1896". Slitage, skador. (Längd 32-35)
350 SEK | 2020-05-17 09:39 |
300 SEK | 2020-05-16 15:08 |
250 SEK | 2020-05-16 11:01 |
200 SEK | 2020-05-16 06:37 |
100 SEK | Startpris |