Horn och trä. Med bemålad dekor. Krönt med same. Slitage. (Höjd 13,5, längd 14,5)
Proveniens: Salnecke slott.
450 SEK | 2020-05-17 11:21 |
400 SEK | 2020-05-16 17:59 |
150 SEK | 2020-05-14 21:27 |
100 SEK | Startpris |