Tuschteckning, "Doris Nelson". Signerad, med dedikation till Doris Nilsson. Daterad 1917. Inramad. Blad med mindre märken och fläckar. (27,5x21,5)
1 200 SEK | 2020-05-17 12:08 |
1 100 SEK | 2020-05-17 11:57 |
1 000 SEK | 2020-05-17 11:48 |
650 SEK | 2020-05-17 11:40 |
500 SEK | 2020-05-17 11:44 |
250 SEK | 2020-05-16 08:12 |
100 SEK | Startpris |