Plåt. Repor, emaljskador, rost. (66x42)
2 000 SEK | 2020-05-17 11:49 |
1 900 SEK | 2020-05-17 12:01 |
1 600 SEK | 2020-05-17 11:35 |
1 400 SEK | 2020-05-17 09:22 |
1 300 SEK | 2020-05-17 10:12 |
950 SEK | 2020-05-17 06:45 |
850 SEK | 2020-05-16 23:10 |
800 SEK | 2020-05-16 11:00 |
600 SEK | 2020-05-14 20:56 |
350 SEK | 2020-05-15 11:41 |
150 SEK | 2020-05-14 20:33 |
100 SEK | 2020-05-14 19:11 |
100 SEK | Startpris |