Förgylld brons och alabaster. Med reliefdekor av figurmedaljonger, lagerkransar och blomster. Löstagbara ljusmanschetter. Stämplade 511. Förgyllningsslitage, en med mindre dekorbortfall. (Höjd 23)
2 000 SEK | 2020-05-17 12:01 |
1 900 SEK | 2020-05-16 14:12 |
1 800 SEK | 2020-05-17 09:58 |
1 400 SEK | 2020-05-16 20:28 |
1 200 SEK | 2020-05-15 07:25 |
1 100 SEK | 2020-05-14 20:13 |
150 SEK | 2020-05-14 19:51 |
100 SEK | 2020-05-14 19:09 |
100 SEK | Startpris |