Olja på duk, "Vinterdag i Gesunda". Signerad och daterad 32. (30x36)
350 SEK | 2020-05-17 14:26 |
300 SEK | 2020-05-17 14:26 |
150 SEK | 2020-05-14 21:08 |
100 SEK | 2020-05-14 19:27 |
100 SEK | Startpris |