Olja på duk, vinterbild med kvinna. Signerad och daterad 23. Dukhål, krackelering. (38x47)
700 SEK | 2020-05-17 14:26 |
650 SEK | 2020-05-17 11:56 |
500 SEK | 2020-05-17 00:57 |
400 SEK | 2020-05-17 11:28 |
250 SEK | 2020-05-15 20:48 |
100 SEK | 2020-05-14 19:26 |
100 SEK | Startpris |