Olja på duk, vinterbild. Signerad. Uppklistrad på pannå. (19x27)
350 SEK | 2020-05-17 08:34 |
300 SEK | 2020-05-16 16:34 |
150 SEK | 2020-05-14 19:21 |
100 SEK | Startpris |