Kolv i ek. Beslag och varbygel i järn. Signerad. Rost, skador, slitage. (Längd 119)
2 600 SEK | 2020-05-17 11:39 |
2 500 SEK | 2020-05-17 11:37 |
1 100 SEK | 2020-05-16 21:30 |
500 SEK | 2020-05-16 09:09 |
450 SEK | 2020-05-15 09:09 |
350 SEK | 2020-05-15 00:09 |
100 SEK | 2020-05-14 21:38 |
100 SEK | Startpris |