Olja på duk, porträtt av kyrkoherde Johan Forsskål, Maria församling. Osignerad. Ram med dekorskador. Krackeleringar, mindre färgbortfall. (75x61) Proveniens: Salnecke slott.
3 800 SEK | 2020-05-17 11:47 |
3 600 SEK | 2020-05-17 11:55 |
3 200 SEK | 2020-05-17 11:49 |
2 500 SEK | 2020-05-17 11:32 |
2 200 SEK | 2020-05-17 08:36 |
1 100 SEK | 2020-05-16 16:19 |
1 000 SEK | 2020-05-15 07:22 |
950 SEK | 2020-05-16 15:46 |
800 SEK | 2020-05-15 14:22 |
700 SEK | 2020-05-15 09:45 |
600 SEK | 2020-05-15 07:56 |
500 SEK | 2020-05-14 23:35 |
450 SEK | 2020-05-14 22:29 |
400 SEK | 2020-05-14 22:24 |
350 SEK | 2020-05-14 21:40 |
100 SEK | Startpris |