Teak. Med handtag. Stämplad. Mindre fanerskador, fläckar. (Höjd 23,5)
300 SEK | 2020-05-17 09:38 |
300 SEK | 2020-05-17 11:16 |
100 SEK | 2020-05-15 09:36 |
100 SEK | Startpris |