Rostfritt stål. 10st bordsknivar, 11st bordsgafflar, 14st bordsskedar, 12st smörgåsgafflar, 3st smörgåsknivar, 3st dessertskedar, 2st smörknivar, ett par salladsbestick. Slitage, repor, varierande storlekar. (Knivarnas längd 19)
600 SEK | 2020-05-15 10:45 |
550 SEK | 2020-05-16 21:16 |
450 SEK | 2020-05-15 15:02 |
350 SEK | 2020-05-15 12:24 |
250 SEK | 2020-05-14 22:32 |
150 SEK | 2020-05-14 23:33 |
100 SEK | Startpris |