Olja på duk, "Bygatan Olsnäs". Signerad och daterad 36. (28x38)
800 SEK | 2020-05-17 11:57 |
750 SEK | 2020-05-15 17:59 |
700 SEK | 2020-05-14 20:21 |
250 SEK | 2020-05-14 21:07 |
150 SEK | 2020-05-14 19:19 |
150 SEK | 2020-05-14 20:03 |
100 SEK | Startpris |