Olja på pannå, landskap. Signerad och daterad 69. (11x19)
450 SEK | 2020-05-17 11:41 |
400 SEK | 2020-05-17 11:03 |
200 SEK | 2020-05-15 01:18 |
100 SEK | Startpris |