Med graverad dekor och monogram. Fot med pärlbård. Spår av förgyllning. Repor. (Höjd 21,5, vikt 460g.)
3 800 SEK | 2020-05-17 11:46 |
3 800 SEK | 2020-05-17 12:05 |
3 400 SEK | 2020-05-17 11:42 |
3 400 SEK | 2020-05-17 11:45 |
2 800 SEK | 2020-05-17 11:37 |
1 800 SEK | 2020-05-17 09:07 |
1 600 SEK | 2020-05-14 19:48 |
1 400 SEK | 2020-05-14 21:17 |
1 200 SEK | 2020-05-14 19:39 |
150 SEK | 2020-05-14 19:39 |
100 SEK | 2020-05-14 19:14 |
100 SEK | Startpris |