Stomme i svartmålad trä. Sockel av marmor. Dekor och ljuspipa i mässing. En gäng stämplad "Wedevåg". Stomme med repor och märken, en ljuspipa med lagning, en pipa något kortad. (Höjd ca.20)
12 500 SEK | 2020-05-17 11:19 |
12 000 SEK | 2020-05-17 11:25 |
9 200 SEK | 2020-05-17 10:36 |
8 400 SEK | 2020-05-17 09:28 |
7 400 SEK | 2020-05-16 17:54 |
5 200 SEK | 2020-05-15 22:41 |
750 SEK | 2020-05-15 10:59 |
500 SEK | 2020-05-15 04:44 |
400 SEK | 2020-05-14 21:17 |
100 SEK | Startpris |