Originalmålade. Klappträ, daterat 1824 samt slev, daterad 1847. Sprickor, sleven med lagning. (Längd 24-50)
900 SEK | 2020-05-17 12:02 |
850 SEK | 2020-05-17 11:58 |
650 SEK | 2020-05-17 11:50 |
450 SEK | 2020-05-17 11:21 |
400 SEK | 2020-05-17 11:29 |
200 SEK | 2020-05-14 21:39 |
150 SEK | 2020-05-16 07:39 |
100 SEK | Startpris |