Låda i ek med myntinkast. Tratt i fanerad ek. Tratt med repor och fanerskador. (Höjd 81)
4 600 SEK | 2020-05-17 11:56 |
4 400 SEK | 2020-05-17 09:48 |
3 600 SEK | 2020-05-17 11:01 |
3 200 SEK | 2020-05-17 09:10 |
1 300 SEK | 2020-05-15 03:30 |
200 SEK | 2020-05-15 02:13 |
100 SEK | Startpris |