Låda i ek. Ådringsmålad tratt av plåt. Vev finns. Tratt och låda stämplade. Tratt med mindre färgslitage. (Höjd 68)
3 800 SEK | 2020-05-17 11:42 |
3 600 SEK | 2020-05-17 09:53 |
3 400 SEK | 2020-05-17 09:49 |
3 200 SEK | 2020-05-17 09:10 |
1 800 SEK | 2020-05-17 09:24 |
1 600 SEK | 2020-05-16 13:57 |
1 200 SEK | 2020-05-15 18:54 |
1 100 SEK | 2020-05-15 16:58 |
750 SEK | 2020-05-15 03:29 |
400 SEK | 2020-05-14 23:38 |
350 SEK | 2020-05-14 21:29 |
150 SEK | 2020-05-14 19:38 |
100 SEK | Startpris |