Förgyllda. Med rik reliefdekor av vinrankor och druvklasar. Bladrankor med skador och retuscher. En fot med lagning och retusch. Förgyllningsslitage. (Höjd 40)
2 500 SEK | 2020-05-17 08:34 |
2 400 SEK | 2020-05-17 11:53 |
2 100 SEK | 2020-05-15 09:53 |
1 400 SEK | 2020-05-15 12:37 |
1 200 SEK | 2020-05-15 03:28 |
950 SEK | 2020-05-15 02:23 |
800 SEK | 2020-05-14 22:52 |
100 SEK | 2020-05-14 19:20 |
100 SEK | Startpris |